Jdi na obsah Jdi na menu

26.6.2010 jsme se zůčastnili turnaje "Přípravek 1999 a mladší" v OSTROVĚ nad OHŔÍ

Pro neúčast trenerů z důvodu pracovních a soukromých věcí, padla zodpovědnost za vedení

FK Ostrov  - SK Kladno     1  :  2

Po hrubé chybě obrany a brankáře jsme pro hrávali již v úvodu zápasu ,ale kluci zvedli hlavy a  dvěma brankami Adama zvítězili.

2. utkání

FK Chmel Blšany  - SK Kladno   1  : 2

Papírový favorit soutěže, sice prohrával brankou Adama ,ale zákrok Jáchyma na protihráče posoudil rozhodčí  jako nedovolený  a soupeř vyrovnal z penalty .Ze standartní situace pak zápas rozhodl. Mára směr pokutového kopu sice vystihl ,ale již balón nedoskočil.

3. utkání

FC Mariánské Lázně  - SK Kladno   0 : 2

Kluci přišli do zápasu zakřiknuti. Po radikálním zamícháním se sestavou se projevil poprvé Šimon a po něm hned Honza. Další 3 body tak byly na světě.

4. utkání

FK Baník SIAD Most   -  SK Kladno   1  : 4

V tomto utkání hráli všichni kluci jako vymění . Režie byla v jejich rukách ,nejdříve se 2 x trefil Šimon a po něm Adam a Honza. Teď už jsme jenom čekali na pořadí ve skupině. Postup do semifinále byl jasný.

1. semifinále

FK Chmel Blšany  - FK Tachov    6 : 0

2. semifinále

SK Slavia 03  -  SK  Kladno          1 : 3

V velikém vedru a na rozpálené umělce začali malí slávisté dokazovat ,že jejich vítězství ve skupině nebyla náhoda. Adamova branka jim sice měla naznačit ,že jsou o rok mladší ,ale vzápětí zahraný tresný kop pod "víko" Márovi branky, řekl všem našim klukům :"Nepodceňovat soupeře". Kluci zabrali a branky Šimona a Honzi nás poslali do finále.

o 3. a 4. místo

SK Slavia 03  - FK Tachov   3  : 0

Finále

FK Chmel Blšany  - SK Kladno  0  :  2

Maminky našeho soupeře ze základní skupiny ,přišli na již sluncem řádně rozpálenou umělku s vítěznými chorály . Branka  Adama  ve 3. minutě utkání je trochu zchladila ,ale ne jejich syny.Ti zahrozili a Mára zlikvidoval dvě  100% tutovky. Pět minut před koncem nervy drásajíciho utkání ,si na vlastní polovině postavil po nařízeném přímém kopu  míč Kuba a neuvěřitelnou bombou zavěsil pod břevno. Za stavu 0:2 se zbytek utkání se odehrál na polovině soupeře. A tak po závěrečném hvizdu mohli kluci a rodiče začít oslavovat vítězství v turnaji.

Hozík Slabý byl vyhlášen : Nejlepším hráčem turnaje roč. 2002