Jdi na obsah Jdi na menu

STLIB

Ve středu na státní svátek jsme odehráli kvalitně obsazený turnaj v Libčicích. Všechny týmy budou hrát PŘÍŠTÍ ROK LIGU, což pro náš tým byla konfrontace, jak na tom asi budeme. Dlouho jsem neviděl takto připravený trávník a na tom musela být paráda hrát. Opět jsme rozšířili tým na širší kádr pro ligu, ale musím přiznat, že to není stále co bych si představoval. Kluci dnes makali a jak moc kluky nechválím, tak dnes si to zaslouží. Hlavně bych pochválil ADAMA KRONUSE, KTERÝ ASI ODEHRÁL NEJVÍCE A VŠE NAPLNO ODMAKAL. První zápas si myslím, že byl remízový, ale HRADEC trestal naše chyby a výsledek 0:3 byl krutý. Další  utkání jsme odehráli s PLZNÍ, po rychlém vedení 2:0 jsme byli jasně lepší. Dva rohy Plzně a  bylo to  najednou 2:2. Zápas začal znova se štastným  koncem pro nás. První body nás povzbudily a pak jsme přejeli BUDĚJOVICE. Hráli jsme kombinačně, s chutí  a výsledek mohl být tak o 4 branky lepší, které jsme pak honili na konci turnaje. V dalším utkání  jsme narazili na  PŘÍBRAM. Mužstvo, které známe.foto Před týdnem jsme s ním získali stříbrné medaile na Řepském poháru, ale prostě jsme  měli v hlavách, že je to těžký soupeř a po našem autu a jejich rohu to bylo 2:0 a v 6 minutě už 3:0 a tím bylo po fotbale. Tak jsme se vrátili na zem a museli makat dál. Nyní nás čekal dvojzápas. Nejdříve s TEPLICEMI, které se zlepšují turnaj od turnaje. Hrají pěkný kombinační fotbal, ale utkání se nám povedlo a nakonec ho vyhráli. A šli jsme na SPARTU, která zatím v turnaji každému nadělila 3 až 7 branek a žádnou nedostala. Utkání bylo jako přes kopírák s tím loňským. VEDEME 2:0 COŽ BYL PRO VŠECHNY SPARŤANY ŠOK. Ještě ve 20 minutě jsme vedli 2:1 i když už asi od 15 minuty jsme byli pod velkým tlakem. Sparta stále střídala dvě sedmy, což jako loni jsme  jim konkurovat nemohli. Opět jsme dojeli na  fyzičku a Sparta nakonec vyhrála 5:2. Musím ale kluky pochválit, jak dřeli a bojovali o každý míč. Jsem rád, že mezi diváky bylo slyšet, jak jsme nebezpeční, jak jsme  Spartě zatopili. To je pro kluky nejlepší odměna za jejich hru. A čekal nás poslední soupeř JABLONEC. Hráli jsme o bronz s tím, že musíme vyhrát a Sparta musí porazit BUDĚJOVICE o tři branky. TO SE POVEDLO i když musím uznat, že to byly nervy. Začali jsme hrozně vlažně, jako spíš turnaj dohrát, ale od poloviny utkání jsme zabrali. V poslední minutě vedeme 3:2, ale soupeř vyrovná z rozehrání. No a my také z rozehrání, asi po pěti přesných přihrávkách, ADAM dal na 4:3 v čase 25:02. A tím zajistil pro nás bronzové medaile. VŠEM HRÁČŮM CHCI PODĚKOVAT a musíme se ale také zamyslet nad doplněním týmu, protože  je stále znát jak máme ÚZKÝ KÁDR. DÍK J.CH.