Jdi na obsah Jdi na menu

SlovoTR3

Ve středu 28.8. jsme jeli na přeložený mistrák do ÚSTÍ .Po tvrdém nářezu od MOSTU jsem pozměnil sestavu a doufal ,že něco uhrajeme.Soupeř nás nijak nepřehrával a po prvním poločase jsme vedli  po zásluze obou brankářů 8:3 . Bohužel v druhém poločase jsme dojeli na chyby  a soupeř nás trestal z rychlých brejků.Tady je vidět, jak každý soupeř promění šanci v branku a my se na gól hrozně nadřeme .Bohužel ani v útoku nepodržíme míč a hned se to valí na obranu a ta to vše neukope .Také se asi druhou půly projevilo, že někteří hráči ještě v úterý leželi a také ,že jsme půjčili jedničkám hráče a při tak malém kádru se to projeví. No z chyb se člověk učí a tak se na tréninku  poradíme, co s tím .Bohužel sehnat do KLADNA hráče je velký problém , ale posílit musíme,  protože hrát pořád ve 14 hráčích bohužel tuto soutěž nejde . Všem hráčům děkuji a je vidět, že branky dávat umíme. Chtěl bych poděkovat také hráčům z trojek . J.CH.

VÝSLEDEK  -- ÚSTÍ nad LABEM  - SK KLADNO  17:14 ( 0:5 , 3:3 a 8:2 , 6:4 )