Jdi na obsah Jdi na menu

SlavoTR5

Zápas z LITVÍNOVEM ,byl pro mě zklamání .Bohužel jsme opět doplatili na golové šance.   Bohužel máme tak malý kádr ,kdy máme jednoho hráče na střídání a neproměníme tutovky.
To se  v závěru utkání  promítne do skore, protože nejde hrát celý zápas  v tempu . Dát za 60 minut jenom pět branek soupeři ,který byl hratelnej je málo . Bohužel liga není okresní přebor a to ,že soupeři hrají tvrdě a někdy i rukama  jsme se přesvědčili už v zápasech v prvních kolech . Prostě  se to v lize nepíská a my se s tím neumíme srovnat . Soupeř , ale bohužel chtěl vyhrát a bojoval více o každý míč a to asi rozhodlo. Jsem zklamanej, že jsme nedokázali vyhrát ani jednu čtvrtinu .Prostě na ligu asi nemáme a s tím se musíme smířit a místo hrát o střed tabulky se  bude hrát o ocas .JEŠTĚ, ŽE SE NEDÁ SPADNOUT  J.CH.

SKK - LITVÍNOV  5 : 11 ( 1:2 , 0:2 a 2:2 , 2:5 )  Bezděka 2x, Slabý p.k.,Zahrádka , Lunger