Jdi na obsah Jdi na menu

SK-MOTORLET01

V pondělí 19.8. jsme odehráli poslední přátelák před středečním mistrákem. Pozvali jsme si do DOBROVÍZE MOTORLET 2001. I když trenéři hostů říkali, že to jsou hráči co nehrali ligu, tak to byl stále starší tým a museli jsme hrát naplno. Hrálo se 3x20 minut a naštěstí během zápasu nepršelo jako před a po. Do utkání jsme nastoupili s třemi brankáři a 14 hráči, střídali jsme dvě sedmi po pěti minutách a brankáři také naskakovali po pěti minutách.

Nastoupili jsme  KOCO - CIMRMAN - VEINER --- KOLÁŘSKÝ - TYBAN --- ŠAŠEK - SLABÝ - LUNGER --- KRONUS - MĚŘINSKÝ    ---    SOLÁR - CHALOUPKA --- TOMI - BEZDĚKA - ZAHRÁDKA --- BARUZZI - ČERMÁK.

Byl jsem  překvapen, jak se nám dařila kombinace a dostávali jsme se do šancí. Samozřejmě šance měl i soupeř, ale obrana pracovala dobře. Po náročném soustředění se dá říci, že jsem čekal, že odpadneme dříve. Určitě jsme první dvě třetiny byli lepší a v poslední nám došly síly. Je škoda, že jsme také dostávali laciné branky a dvě dokonce po čase. Ale na to se musíme připravit, NA DOMÁCÍ ROZHODČÍ, po mých zkušenostech z ligy. Mrzí mne také tři branky v posledních třech minutách zápasu, kdy jsem chtěl nasadit to nejlepší, ale místo kombinace jsme tlačili vše sami na sebe. Ale asi doopravdy už toho kluci měli dost. Stejně je to škoda, protože proměnit GARINČA na 6:4, tak bychom už asi vyhráli. Všem ale děkuji za předvedený výkon . J.CH.